Dawniej bodaj było lepiej

Jak sporo godzin jesteście w Internecie? Na rozmaitego rodzaju forach, chatach czy też stronach społecznościowych? Czemu pytam. Zauważyłem, że niesłychanie mnóstwo osób, które wolno wielokrotnie spotkać w niniejszych miejscach, głównie na chacie, zaczyna w kółko użytkować dialektu sieci.

Zamiast zapisać zaraz wracam, piszą zw, w kółko pojawiają się takie omg albo btw itp. Sporządza się to z tej przyczyny, ażeby coś prędzej zapisać. Ktoś kto pierwszy raz wlezie w takie miejsce, wówczas niezwykle bezustannie na wskroś nie ma pojęcia o co chodzi. Nie jest owo pewno nazbyt normalne. W pełni ogarniam oszczędności w czasie, niemniej jednak w przyszłości to się przenosi np. na fora.

Zajdzie taki oszczędzający na czasie i zatytułuje temat tanie, w opisie strzeli kilka btw i od tego czasu czeka, że ktokolwiek mu pomoże, zazwyczaj w kilka minut po założeniu nowego tematu.

Nie wiem, wszak jak zauważam taki temat auta warszawa, wówczas go sobie pomijam i idę do następnego. Również szanuję własny czas i to niezwykle respektuję, w związku z tym nie będę marnował go na frapowanie się w czym jest temat.

Category(s): Biznes i ekonomia
Tags: , , , , , , , , ,

Comments are closed.