Ochrona winna bardziej reagować.

Sklepy takie jak hipermarkety bez ustanku muszą troszczyć się o to by Kontrahenci do nich powracali na zakupy. Nadal nie tak dawno jakimś z szkopułów z którymi się takie sklepy borykały były ich parkingi. W rzeczywistości to jakaś ilość z rzeczonych sklepów wciąż ma z tym poważny szkopuł.

Co dla Konsumenta, jaki ma swój samochód jest istotne w toku zakupów w takim sklepie? W moim pojęciu taki Kupujący będzie zastanawiał się nad tym czy jego samochód pozostawiony na parkingu jest totalnie bezpieczny. Przypuszczalnie nie everyman Kupujący, być może część z nich skupi się jedynie na zakupach. Ja aczkolwiek myślami bym był bliżej tamtego parkingu i mojego wozu na nim.

Parking przy takim sklepie jest przeważnie parkingiem doglądanym, ale raczej taki ochroniarz gapiący się w monitor nie będzie miał w pełni zrozumienia czy przy moim wozie jestem ja czy ktoś kto pragnie sobie tym wozem wyjechać.

Chodzi na bank o to, że nie będzie miał całkowicie pojęcia czy przy wozie jest jego posiadacz. Jak wiele czasu potrzeba by z takiego parkingu wyjąć auto? Dla eksperta ledwo parę sekund? Być może minut. Interesujące jest to, iż mało kto zwraca naprawdę uwagę na kamery z parkingu. Czapka z daszkiem, kaptur na łbie i da się sobie stać przy pojeździe.

Prawidłowo taka osoba powinna generować pewien chociaż tyci alarmik. Ochroniarz z monitoringu daje informacje na galerie i w tym momencie winien pędzić jakiś drugi ażeby sprawdzić czy to właściciel.

Category(s): Hobby i rozrywka
Tags: , , , , , ,

Comments are closed.