Powinno się się namęczyć, ażeby coś pojąć

Sporo razy w ciągu rozmowy na gg ze znajomymi zauważam, że traktują oni różne skróty. Rzecz jasna dla nich jest owo niesłychanie normalne. Ja na ogół po przeczytaniu rzeczonego skrótu muszę spytać o co chodziło.

Skrótów tych przyuczyli się ewidentnie od swoich dzieci. Absorbujące jest to, iż ludzie młodzi totalnie się rozumie używając takich treści. Jak pełnoletni stanie w pobliżu, wtedy nawet bez osobliwego kombinowania jest dozwolone przy nim rozmawiać na różnorakie problemy, by niniejszego nie zrozumiał.

Jaki jest wobec tego temat? No w następnej kolejności takie skrótowe myślenie rozpoczyna się przesuwać w pozostałe miejsca. Na przykład na forach www nie odnajdziesz u takiej osoby nazbyt rozbudowanego tematu, a wyłącznie: szkolenia dla kadry, albo biznesowe. I w tym miejscu bądź tutaj mądry i odgaduj co przeczytasz w teraźniejszym temacie.

Zamiast wpisać solidny temat dla jakiegoś problemu wymieniają pewien, nieraz dwa wyrazy i są niezwykle zadowoleni. A tylko zwróć uwagę, że być może pożądane byłoby klarowniej się wyrażać.

Category(s): Biznes i ekonomia
Tags: , , , , , , , ,

Comments are closed.