W szkołach kształci się głąbów

Odwiedzając przeróżnego rodzaju fora zamieszczone w sieci co rusz systematyczniej dochodzę do wniosku, iż nasz proces nauczania jest subtelnie mówiąc, wadliwy. Zupełnie nie mam tu na myśli byków ortograficznych. Nasz język tak naprawdę jest niezwykle karkołomny i sam do tego ustawicznie taki babol robię.

Względnie chodzi o owo, że ludzie młodzi nie umie racjonalnie się wypowiadać. Zacznijmy od owego, iż na forum zakładając swego rodzaju następny temat trzeba dać tytuł. Już tutaj wielokrotnie zdarzają sie takie numery: wynajem samochodów, a dalej jest jeszcze gorzej. Często muszę przeczytać dany post kilka razy, a i tak całkiem nie mam pojęcia o co chodziło. Pewnie często problemem jest totalny brak czasu osoby zakładającej nowy temat, ale warto w tytule dać coś więcej niż samo korepetycje ząbki. Dlaczego przed wejściem w temat tak naprawdę muszę spekulować o czym będę czytał?

Wychodzi w tym miejscu bezwzględny brak zręczności przekazania kompedium tylko w kilku wyrazach, a tego jak sięgam pamięcią nauczano mnie na polskim. Aktualnie pewnie bardziej zależy na ludziach, jacy nie kompletnie myślą, aby móc im wpychać każdy kit. Wypada owo nader bezzwłocznie odmienić!

Category(s): Biznes i ekonomia
Tags: , , , , , , , , ,

Comments are closed.