Czas przerobić przepisy

Jak wybitnie wielbicie jechać po naszych polskich drogach? Bez wątpienia chodzi o te całe wyrwy. Z jakiego powodu po wszelkiej zimie mamy niezwykle niemały wysyp brygad, jakie poprawiają te nasze wspaniałe drogi. Z jakiego powodu nie zdołamy mieć zwykłych dróg?

Pewnie taki bałagan będzie dopóki o wygranej w przetargu będzie rozstrzygała cena. Materiały kosztują i idealnie znamy, iż za bardzo solidną jakość należy zapłacić. Jeżeli chwilowo mamy taka sprawę, iż triumfuje tenże, jaki oferuje najmniejszą cenę, wobec tego na czym oszczędza?

Oczywiście na materiałach. Z jakiego powodu nie na pracownikach? Bo owo aktualnie dawno jest na nadzwyczaj kiepskim stanie i w tym miejscu już nie da się absolutnie nic wyciągnąć. Znacie co rozstraja najmocniej? To, iż tłuki, jakie rządzą naszym krajem kompletnie wiedzą, że za te wszystkie oszczędności i tak zapłacimy wszyscy.

Czemu nie wolno w ten sposób ustawić prawa, by instytucja, która wykonuje taką drogę płaciła przypuszczalne naprawy? Idzie na bank, lecz jak by owo wniknęło w życie, wtedy wytwarzanie takiej drogi niezmiernie by wtem poszło do góry. Bezspornie postać takiej drogi by w znacznym stopniu się podniosła.

Category(s): Budownictwo i przemysł
Tags: , , , , , ,

Comments are closed.